11.04.2013
kesha122012 (167 articles)
комментариев: 0
Поделиться

Презентація сольної програми Eyva “Ейфорія” 13 квітня

Ейва – співачка, автор-композитор та громадський діяч. 13-го квітня в рамках сольного концерту «Ейфорія» Ейва виконає свої 13 найкращих пісень, розповівши 13 історій зі свого життя, адже майже всі її пісні є автобіографічними. Сингл «Люби.com» посідав перше місце протягом двох місяців на радіостанції «Львівська хвиля».

 

Дебютне відео «Люби.com» заборонила Національна комісія по моралі, що зумовило виключно нічні ротації на музичних каналах. Власний репертуар Ейва принципово виконує рідною українською мовою. Свою проукраїнськість також демонструє через свій стиль, де завжди присутній відповідний символізм – тризуб, маки, вишивка та червоно-чорні кольори.
Своєю місією Ейва вважає прищеплення любові до всього українського: «Навколо українського необхідно створювати нові асоціації аби зруйнувати закостенілі стереотипи. Українські пісні можуть бути провокаційними, сексуальними і водночас по-жіночому привабливими для мас. Найвища цінність для мене – це запалювати серця слухачів, надихати та прищеплювати любов до України». Саме тому в рамках виступу планується акція серед відвідувачів заходу з прищеплення любові до українського.
Її лірика та музика свіжа, актуальна і надзвичайно чуттєва. В те, українське, що створює вона – не можна не закохатись, адже вона має талант робити його сучасним та магічно-привабливим…
Лауреат фестивалю «Перлини сезону-2005». Фіналістка телепроекту «Американський шанс-2007». З того часу як автор-композитор Ейва співпрацює з такими виконавцями як Наталя Могилевська, Оля Полякова, Тетяна Піскарьова, Ірина Борисюк, REAL O та ін., створюючи для них нові хіти. Ейва пише пісні трьома мовами (українською, англійською та російською).

Місце: ресторан «Бахус», вул. Франка, 16/2
13 квітня о 20:00
eyvamusic.com
Щодо акредитаціі ЗМІ звертайтеся до Дарини Мовчанюк 067-184-09-09 dasha_mov@mail.ru

2,164 просмотров всего, 1 просмотров сегодня

kesha122012

kesha122012

Комментарии

Комментариев нет! Вы можете первым прокомментировать эту запись!

Написать комментарий

Ваши данные будут в безопасности! Ваш электронный адрес не будет опубликован. Другие данные также не будут переданы третьим лицам. Поля, обязательные для заполнения, отмечены так: *

*

20 − два =