20.06.2014
комментариев: 0
Поделиться

“Німі ночі” знову в Одесі

Ювілейний, 5-й Фестиваль німого кіно та сучасної музики “Німі ночі” припав на найскладніший етап української новітньої історії. Під загрозою залишається все звичне й дороге для нас. Чи на часі зараз заходи, подібні нашому? Чи це те, що зараз потрібно українцям?

Організатори довго міркували й зрозуміли, що мають провести фестиваль, щоби продемонструвати потяг до свободного життя, щоб ні в кого не виникало більше бажань зазіхати на нього. Бо мистецтво – один із найрадикальніших проявів свободи. Всупереч обставинам, після довгих вагань, було прийнято рішення про проведення 5-х “Німих ночей”. Фестиваль відбудеться на звичному місці – причалі яхт-клубу Морвокзалу 27-29 червня.
Цьогорічна програма – найекзотичніша й найстрокатіша в усій історії фестивалю з відчутним східним акцентом. Зокрема, буде представлено спеціальний перформанс-присвяту до 70-х роковин депортації кримськотатарського народу на знак солідарності з його боротьбою за свободу.

1,315 просмотров всего, 1 просмотров сегодня

Airna

Airna

Комментарии

Комментариев нет! Вы можете первым прокомментировать эту запись!

Написать комментарий

Ваши данные будут в безопасности! Ваш электронный адрес не будет опубликован. Другие данные также не будут переданы третьим лицам. Поля, обязательные для заполнения, отмечены так: *

*

восемнадцать − четырнадцать =