11.09.2013
kesha122012 (167 articles)
комментариев: 0
Поделиться

«Співучий край» — стартує новий відбірний цикл

Музичним марафоном, що пройде протягом 10-13 жовтня 2013 року у Херсоні на площі перед ТРЦ «Фабрика» (найбільш масове місце проведення дозвілля херсонців) стартує новий відбірний цикл популярного музичного проекту «Співучий край». Після цієї своєрідної презентації відбіркові тури фестивалю будуть проходити щотижня у всіх районних центрах Херсонщини, містах і найбільших селищах міського типу. Низка вдібркових турів збуде проведена у Києві.

Переможці турів — що будуть проходити с початку жовтня 2013 року до кінця травня 2014 року, отримають право витупити на фіналах, що відбудуться протягом літа-2014 у курортному Залізному Порту на березі моря, а лауреатів фіналу запросять до участі у гала-концертах кращих виконавців фестивалю, що пройдуть протягом осені-2014 у Києві на Хрещатику, на літніх сценах міського Марінінського парку та парку Тараса Шевченка.
У проекті можуть приймати участь виконавці будь-яких номінацій: естрадний і народний спів, реп, рок, фолк, бардівська пісня, хореографія, цирковий та оригінальний жанри, тощо. Кращі виконавці кожної номінації отримають право виступити у фіналі саме того фестивалю який об’єднує різні тематичні напрямки. Промогруппа «Borzenko records» протягом кожного курортного сезону, з перших до останніх вихідних літа, вже багато років проводить на Чорноморському узбережжі Херсонщини низку самих різноманітних фестивалі. «Співучий карій» — у якому приймають участь співаки, «Танці над морем» — для представників хореографії, «Чорноморський Фолк-Фест» для шанувальників народної творчості, «Сузір’я бардів» для авторів-виконавців власних пісень, «Цирк над морем» і т.д. Тож представник кожної номінації влітку зможе приїхати на Чорноморське узбережжя Херсонщини і не тільки відпочити на морі, а і зустрітися з однодумцями, вийти на сцену, що установлена на самісінькому березі моря, продемонструвати свою творчість численним відпочивальникам, яких зазвичай приїздить до цього популярного курорту дуже багато.
Організатори гарантують подальшу підтримку талантів: організація концертів у різних містах України, запис на студії звукозапису «Borzenko records», телезйомка і т.д.
Усі анонси, звіти про вдбіркові тури, «Положення» про фестиваль, посилання на відео у інтернеті,  перелік конкурсантів, що лідирують за підсумками відбіркового циклу – вся ця інформація буду постійно обновлятися на сайті організаторів – www.premiera.at.ua
У минулому відбірному циклі переможці визначалися наступним чином: організатори робили телезйомку виступів, монтували кліп кожного виконавця, викладали відео до інтерену і розсилали посилання на відео у продюсерські центри України та Росії. Продюсери після перегляду роликів називали найкращих, яких організатори і запрошували до фіналу. Телезйомка усіх виступів збережеться і цього разу, буде залучатися також і журі. Особливо у відбіркових турах, що пройдуть у Києві, де у члени журі буде запрошено відомих артистів української естради.
Участь у відбіркових турах, що буде проходити на Херсонщині – безкоштовна. Для участі у київських турах можливий вступний внесок для оплати оренди приміщення і таке інше.

Заявки на участь: промогрупа «Borzenko records» (Херсон – Київ),
+38-066-254-93-86, borzenko_g@i.ua
premiera.at.ua

1,593 просмотров всего, 1 просмотров сегодня

kesha122012

kesha122012

Комментарии

Комментариев нет! Вы можете первым прокомментировать эту запись!

Написать комментарий

Ваши данные будут в безопасности! Ваш электронный адрес не будет опубликован. Другие данные также не будут переданы третьим лицам. Поля, обязательные для заполнения, отмечены так: *

*

4 + 1 =