15.10.2013
kesha122012 (167 articles)
комментариев: 0
Поделиться

Правда завжди переможе!

17 жовтня (четвер) 2013 р. у Донецьку в Театрі кіно ім. Шевченка відбудеться презентація нового сімейного фільму «Іван Сила», який розповідає про видатного українського спортсмена-силача Фірцака-Кротона. Стрічку знято за сценарієм Віктора Андрієнка та Ігора Письменного.

Це широкоформатний повнометражний пригодницький фільм, створений за 100% державного фінансування на замовлення Державного агентства України з питань кіно. Національна прем’єра фільму відбулася у Києві 3 жовтня 2013 року в кінотеатрі Сінема-Сіті. Водночас прокат фільму стартував в кінотеатрах більшості великих міст України. Прем’єрні покази відбуваються успішно, робота українських авторів та акторів отримує надзвичайно високі оцінки у глядачів та професіоналів. Слоган фільму: «Правда завжди переможе!»
Ось що розповідає один з режисерів стрічки Ігор Письменний: «Ми знімали хорошу історію про хорошого хлопця. Показували реальні життєві ситуації, в яких може опинитися кожен з нас, і шукали вихід — не просто правильний, а гідний. Оскільки фільм орієнтований на дитячо-юнацьку аудиторію (хоча я впевнений, що в результаті фільм вийшов сімейним), хочу відзначити — ніякого моралізаторства у нас в картині немає. Герої розкриваються через вчинки».
«Головний посил фільму — духовне і патріотичне виховання молоді. Чомусь у нас так виходить, що прикладів для юного покоління в історії нашої країни безліч, але ми їх не помічаємо. Найчастіше звертаємо увагу на чужих героїв. Але нам потрібно згадувати про своє, національне надбання», — вважає Дмитро Халаджи.
Всіх, хто бажає переглянути стрічку та взяти участь у прес-конференції, просимо обов’язково акредитуватися у Тетяни Строй (Донецький прес-клуб) за тел.: 066 224 36 55, 096 6 634 634 або пишіть на пошту office@pclub.dn.ua  до 17 години вівторка, 15 жовтня п.р.
Програма:
16.00 – 16.30 — реєстрація представників ЗМІ
16.30 – 16.55  — спілкування з творчою групою у фойє кінотеатру
17.00 – 18.30  — показ фільму у Рубіновому залі кінотеатру
18.30 – 19.00 — прес-конференція  за участю творчої групи та глядачів у Рубіновому залі
19.00 – 19.30 – автограф- та фотосесія у фойє кінотеатру
Склад творчої групи: режисер-постановник, сценарист та виконавець однієї з головних ролей Віктор Андрієнко, актори: Дмитро Халаджи, Василь Вірастюк, Ольга Сумьска, Олег Григор’єв, Генеральний продюсер INSITEMEDIA Володимир Філіппов.
Звертаємо увагу, що після прем’єрного показу можна поспілкуватися у залі з юними глядачами, а також педагогами, психологами, представниками управління культури Донецької облдержадміністрації, директором театру кіно ім. Шевченка Анатолієм Теслею, поцікавитися їхніми враженнями від переглянутого фільму.
Збільше інформації про фільм можна переглянути тут:
Офіційний сайт: ivan-film-ua.com
Прототипом головного героя фільму став цирковий український силач Іван Фірцак, якого в 1928-му році визнали найсильнішою людиною планети. На піку своєї кар’єри, після того як в 1928 році він припинив виступати за кордоном і повернувся на Батьківщину.
Фільм відтворює окремі сторінки життя молодого Івана, який достойно пройшов через серйозні випробування, змужнів і став непереможним велетом сили і духу.
Дія фільму розгортається в Європі початку ХХ століття, тому всі до єдиного люди в кадрі, включаючи численну масовку, одягнені в історичні костюми, надані для картини чеською студією «Баррандов». Всі сцени зняті в живих будівлях і справжніх інтер’єрах тієї епохи, в справжній фортеці, в теперішньому цирку. Крім того, і всі видовищні та силові трюки виконані у фільмі наживо.
Автори сценарію та режисери:
Віктор Андрієнко та Ігор Письменний (за мотивами книжки Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили»).

У ролях:
Дмитро Халаджи — Іван Сила
Леонід Шевченко — Міха
Іванна Сахно — Мілка
Віктор Андрієнко  — Фікса
Ольга Сумська — Аделія
Ігор Письменний — Пандорський
Василь Вірастюк — Велет
В’ячеслав Гіндін — Доктор Новак
Владислав Пінчук — Хлопчик
Сергій Романюк Іван — в старості
Лесь Задніпровський — Генерал поліції
Олександр Григор’єв — Капітан поліції
Володимир Комаров — Клоун Білий
Борис Барський Клоун Рудий
Ігор Мірошниченко — Диригент оркестру
Олег Григор’єв —  Козак
Богдан Бенюк — Ковальський
Олег Прімогенов — Головний вантажник
Дмитро Тімчев — Станіслав (учень Новака)
Микола Світлицький — Корнелій (учень Новака)
Василь Бендас — Хворий у лікарні
Вадим Тупчій — Лікар
Володимир Свистунов — Магдебура
Микола Луценко — Диктор радіо
Ігор Арнаутов — Томаш
Сергій Конюшок — Чемпіон Франції
Олексій Вертинський — Гюсто
Євген Паперний — Президент Франції
Олександр Лобанов — Тоні Марчінеллі
Сергій Шмигора — Джебсон
Єгор Крутоголов — Уболівальник Джебсона
Ігор Кістол Принц — Уельський

Детальна інформація:
(050) — 695-38-81, (095) -271-37-89,
ivansilafilm@gmail.com
Людмила Чичканьова

1,889 просмотров всего, 1 просмотров сегодня

kesha122012

kesha122012

Комментарии

Комментариев нет! Вы можете первым прокомментировать эту запись!

Написать комментарий

Ваши данные будут в безопасности! Ваш электронный адрес не будет опубликован. Другие данные также не будут переданы третьим лицам. Поля, обязательные для заполнения, отмечены так: *

*

двенадцать + 7 =