02.12.2013
kesha122012 (167 articles)
комментариев: 0
Поделиться

Прем’єра вистави “Андрій Вархола. Вигадка”

6 і 7 грудня у кінотеатрі «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19) з 19.00 глядачі подивляться прем\’єрну виставу “Андрій Вархола. Вигадка”.
2 мільйони доларів. 5 мільйонів доларів. 10 мільйонів доларів. Продано! Саме стільки сьогодні коштують картини Енді Уорхола. Що там картини – його речі, речі його близьких, або просто знайомих є предметом культу.

Він – надзвичайна людина в мистецтві. Те, що робив він, безуспішно намагаються копіювати багато людей. Але ж він усього лише намалював банку томатного супу і вигадав вечірку зі срібними хмарами. Він – Енді Уорхол, Андрій Вархола і в нього – українське коріння.
“Як би я вам змалювала Енді Уорхола? Він геній. У ньому є все – хороше, погане, трохи потрясіння, моторошності, шокування, – що вам ще про нього розповісти? Спостерігати за ним, це як спостерігати життя”, а це слова мами Енді, Юлії Вархоли, з сім\’ї карпатських русинів, вона в 1921 році емігрували з русинського села “Микова” в Піттсбург.
“Це вистава про те, що найсильніші речі в нашому житті – до болю банальні – життя, смерть, слава, гроші, любов”, розповідає режисер вистави україно-німецький режисер Андрій Крітенко.
Тут буде все, і культура поп-арту, і смерть, і любов, і зустріч після тривалої розлуки.
У головних ролях актори театру – Євген Капорін, Андрій Крітенко, Олег Прімогенов, Alloise, Єгор Пчьолкін, Сергій Калантай, Тетяна Несвідоменко, Діна Бакрі, Тетяна Огнєва та інші.
За мотивами творчості та творів Енді Уорхола, Олексія Шипенко, Вільяма Шекспіра та Андрія Крітенко.

2,006 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

kesha122012

kesha122012

Комментарии

Комментариев нет! Вы можете первым прокомментировать эту запись!

Написать комментарий

Ваши данные будут в безопасности! Ваш электронный адрес не будет опубликован. Другие данные также не будут переданы третьим лицам. Поля, обязательные для заполнения, отмечены так: *

*

десять − 4 =