Еко-Арт-Фестиваль «Нейтральні води»На Миколаївщині вперше стартує Еко-Арт-Фестиваль «Нейтральні води», присвячений захисту перлини Причорномор’я – Кінбурнської коси . Дійство відбудеться на березі Ягорлицької затоки, у с. Покровка Очаківського р-ну, кордон центральный (біля білого дому) і триватиме 12-13 серпня. Організаторами «Нейтральних вод» є галерея Joseph та музична студія Sunsmile, за підтримки Регіонального Ландшафтного Парку «Кінбурнська коса» та громадського об’єднання «Кінбурн – Життя».

Основна мета проведення фестивалю – привернути увагу громадськості до проблем, пов’язаних із захистом заповідних куточків природи, зокрема такого унікального осередку, як Кінбурнська коса. Проведення фестивалю покликане сприяти формуванню в українців активної позиції, щодо збереження та примноження природних багатств рідної землі.
Кінбурн місце багатьох природних дивовиж. Тут Великий Дніпро впадає в Чорне море. Кібурнський півострів налічує понад 500 озер солоної та прісної води. Багато унікальних різновидів пернатих та водоплаваючих птахів населяють цю територію: лебеді, чаплі (близько 7 різновидів), пелікани, тощо. «Аптекою просто неба» називають спеціалісти Кінбурн, завдяки різноманіттю рідкісних видів рослин, яких налічують біля 500 видів. Перлиною дивовиж можна назвати одне з найбільших у Європі орхідних полів площею у більш ніж 60 га, на якому зростає 7 рідкісних видів диких орхідей.

Керівництво та працівники РЛП «Кінбурнська коса» проводитимуть семінар, що освітлюватиме такі питання:
– історичні події, що відбувалися на території Кінбурну;
– біорізноманітність Кінбурну: рослинний світ, орнітофауна та ін..;
– проблеми розвитку заповідних об’єктів та участь громадськості у їх вирішенні.

Куратори семінару закликають до активного діалогу учасників та гостей фестивалю.
Також будуть проведені майстер-клас з екологічного сортування сміття та екскурсія по території угідь РЛП.
Програма фестивалю включатиме виступи музичних гуртів з Південного регіону:

Квінтесенція, Dots beats, N.A.P., Lagrang та ін..

Молоді художники Миколаївщини та Херсонщини забезпечуватимуть арт-заходи.

Фешн-шоу. Показ колекції екологічного одягу з паперу. По завершенню дефіле кожен глядач матиме змогу вдосконалити на свій смак роботи молодих модельєрів нанесенням фарби.

Майстер-клас «Політ мрій». Молода родина художників-педагогів майструватимуть з усіма охочими повітряні змії з пакетів, паперу та іншого сміття, пропонуючи тим самим створити альтернативу забрудненню цим сміттям довкілля.

Перформанс «Наші маски». Екологія нашого внутрішнього світу не менш важлива, ніж екологія довкілля. Кожен з нас носить у повсякденному житті маску. Куратори за допомогою гіпсових масок, що знімуть з кожного учасника перформансу, пропонують зняти наші «маски» і спробувати досягнути первоствореного стану: людяності, сердечної відкритості, любові до всього, що нас оточує.

Money-шоу. Неперевершені майстри ювелірної справи карбуватимуть пам’ятні монети з емблемою фестивалю просто на очах глядачів. Кожен охочий зможе спробувати викарбувати монетку на згадку про подію.

Боді-, фейс-арт. Ну і який же пляжний фестиваль без засмаглих розмальованих тіл! Молоді херсонські майстрині боді-арту робитимуть чудернацькі розписи на всіх, хто цього забажає.

Нічний кінозал. Щоб відпочити від денних розваг та доторкнутися до Великого Мистецтва, відвідувачі можуть переглянути стрічки німого кінематографу під музичний супровід гуртів-учасників.

Завершатиме фестиваль гала-концерт за участі всіх гуртів. Пройдуть сольні виступи груп, а також сейшн – колективне виконання музичних імпровізацій.
На території проведення фестивалю діятиме наметове містечко. Всі охочі матимуть змогу зупинитися, при умові наявності власного намету.

 4,063 total views,  10 views today

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *